با طب

واژه اصلاح‌طلب بدلی ساخته دوستان «چیز» است - مطالب دی 1348روشهای تشخیص وجود پرده ی بکارت

معنای حقیقی از بین رفتن پرده بکارت، از بین رفتن و پاره شدن آن صرفاً به دلیل مقاربت و نزدیکی است، چرا که دلایل دیگری در از بین رفتن پرده ی بکارت دخیل هستند که در این مقاله به شرح آن می پردازیم:


تشخیص پارگی:
۱- حالت پره های فرج
معمولاً پره های اطراف مهبل فرج در دختران، نزدیک به هم و حالتی چسبیده دارند، به طوری که با نگاه اولیه به آن، به وضوح دیده نمی شود، در حالی که در زن ها این پره ها آشکارا دیده می شوند. البته خیلی نمی توان به این علامت تکیه کرد، چرا که حالت این پره ها در برخی دخترها از بدو تولد، باز است. در مقابل، زنهایی هستند که با وجود مقاربت و نزدیکی های مکرر، باز هم حالت این پره ها بسته است.
۲- شکل مهبل فرج
اگر مهبل فرج، شکل ۷ داشته باشد، می تواند علامت پارگی پرده با دخول آلت تناسلی مرد باشد، چرا که در اثر فشار وارده به دیواره، شکل آن از حالتی گرد به ۷ تبدیل می شود.
البته باز هم نمی توان این مورد را نشانه ی قطعی برای انجام نزدیکی قبلی دانست، حتّی بدون انجام هیچگونه نزدیکی قبلی نیز، با عوامل دیگری چون، حرکات رقص (به خصوص رقص باله)، صخره نوردی، موتورسواری و دوچرخه سواری ممتد، اسب سواری، دخول دیگر اجسام خارجی و دیگر فشار های جسمانی کاری،…می تواند باعث ایجاد این حالت ۷ شکل شوند.
پارگی پرده، چه در حین دخول نزدیکی یا عوامل فوق، ممکن است با آسیب دیگر قسمتهای فرج (اطراف مهبل، مجاری ادرار، پوسته ی بین مهبل و معقد) نیز همراه باشد.
۳- دیواره های داخل فرج (گردن رحم)
دیواره ی گردن رحم از قشای برجسته ای مانند تشکیل شده است، که در اثر نزدیکی مداوم، این برجستگی ها تحلیل و از بین می رود، به طوری که دخول به راحتی و با کمتر فشاری انجام می گیرد. این نشانه نیز باز هم صددرصد نمی تواند دلیل نزدیکی قبلی باشد، عواملی چون، معاینات پزشکی، مصرف دارو، قاعدگی یا دخول هر جسم خارجی و یا مشابه نیز، می تواند این حالت را ایجاد کند.
۴- حالت ارتجاعی پرده بکارت
اگر پرده حالتی طبیعی داشته باشد، در اثر دخول و مقاربت، پاره می شود، امّا در مقابل، برخی دختران بطور مادرزاد پرده ای حلقوی (قابل ارتجاع، ضخیم و گوشتی دارند)، بنابراین در مقابل دخول، از خود مقاومت نشان می دهد و ممکن است به حالت اول برگردد.
از طرفی حتّی دیده شده است که برخی نیز از بدو تولد، پرده ی بکارت نداشته اند یا در سنین خیلی کم در اثر عواملی غیر از سکس، از بین رفته است. در نتیجه وجود پرده بکارت و توجّه به آن، دلیل قطعی مبنی بر اینکه یک دختر قبل از ازدواج، نزدیکی داشته است، نیست.
دیگر عوامل از بین رفتن پرده بکارت :

   
روابط نامشروع در اینگونه زنان بیشتراست

EXEX

روابط نامشروع در اینگونه زنان بیشتراست

روابط نامشروع در اینگونه زنان بیشتراست

یک زن یا دختر معتاد برای تهیه مواد، ناخواسته گرفتار دوستی‌های اجباری و روابط نامشروع می‌شود و اگر توان اقتصادی برای تهیه مواد نداشته باشد، مجبور است تن به هر خواسته‌ای بدهد
یک جامعه‌شناس گفت: یک زن یا دختر معتاد برای تهیه مواد، به طور ناخواسته گرفتار دوستی‌های اجباری و روابط نامشروع می‌شود و اگر توان اقتصادی برای تهیه مواد نداشته باشد، مجبور است تن به هر خواسته‌ای بدهد.

امر‌الله امانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ، با بیان اینکه اعتیاد دروازه ورود به بسیاری از مشکلات و ناهنجاری‌هاست، اظهار داشت: زنانی که به اعتیاد گرایش پیدا می‌کنند، بیشتر آسیب‌پذیرند.

وی گفت: نوع تربیت و کنترل والدین بر فرزندان، جامعه و ساختار اجتماعی، دولت، رسانه‌ها و کنترلی که بر افراد می‌شود، در بروز اعتیاد در افراد مؤثر است؛ لذت بردن یکی دیگر از عواملی است که موجب می‌شود تا افراد به سمت اعتیاد گرایش پیدا ‌کنند.

این جامعه‌شناس، ناکامی‌های زندگی را از دیگر عوامل اعتیاد زنان به مواد مخدر و روانگردان بیان کرد و ادامه داد: ناکامی‌های زندگی زنان دارای دو بخش است، نخست در خانه پدری و دیگری در خانه شوهر؛ زمانی که نیازهای فرد به طور عاقلانه فراهم نشود یا به نوعی کوچک شمرده شود، فرد دچار سرخوردگی و ناکامی می‌‌شود که این مسئله خود زمینه بروز اعتیاد را فراهم می‌کند.

وی ورود عناصر مدرن را یکی دیگر از عوامل افزایش اعتیاد در زنان دانست و افزود: بسیاری از خانواده‌ها آزادی اجتماعی به دختران را در بی ‌بند و باری می‌دانند ضمن اینکه بر دختران خود نظارتی ندارند، در صورتی که آزادی کامل باید با نظارت همراه باشد، اگر نظارت بر آزادی‌ها وجود نداشته باشد، زمینه بسیاری از انحرافات اخلاقی و اعتیاد را به وجود می‌آورد.

امانی با بیان اینکه اعتیاد در زنان علتی است که معلول‌های فراوانی دارد، تصریح کرد: زنان به دلیل بُعد احساسی بالا، شکننده‌تر هستند و اعتیاد در آنها این شکنندگی را چندین برابر می‌کند.

این کارشناس امور اجتماعی خاطرنشان کرد: یک زن یا دختر معتاد برای تهیه مواد، ناخواسته گرفتار دوستی‌های اجباری و روابط نامشروع می‌شود و اگر توان اقتصادی برای تهیه مواد نداشته باشد، مجبور است تن به هر خواسته‌ای بدهد؛ این مسئله زمینه بروز فحشا و بی‌بندوباری را افزایش می‌دهد ضمن اینکه این دسته از زنان و دختران ازدواج‌های موفقی ندارند و بیشتر با مردان معتاد ازدواج می‌کنند.


ارسال شده در تاریخ : پنجشنبه 11 دی 1348 - 3:30 توسط : عرفان
روابط نامشروع در اینگونه زنان بیشتراست

   
عکس های جذاب ترین دختر مدل 17 ساله دنیا


EXEX

عکس های جذاب ترین دختر مدل 17 ساله دنیا

عکس های جذاب ترین دختر مدل 17 ساله دنیا

این دختر یک مدل 17 ساله است. او چهره فوق العاده جذابی دارد و بخاطر فرم لبها و فاصله بین دندانهایش همه او را میشناسند. …

این دختر یک مدل 17 ساله است. او چهره فوق العاده جذابی دارد و بخاطر فرم لبها و فاصله بین دندانهایش همه او را میشناسند. لیندی ویکسون اهل شهر آرکانزاس است و از 10 سالگی وارد دنیای مد شد. وی در نمایشهای مد پاییز و زمستان 2011 شرکت داشته استو از آژانس مد ماریلین به دنیای مد معرفی شده است. این دختر زیبا متولد 12 آپریل سال 1994 است.

عکس های جذاب ترین دختر مدل 17 ساله دنیا

عکس های جذاب ترین دختر مدل 17 ساله دنیا

عکس های جذاب ترین دختر مدل 17 ساله دنیا

عکس های جذاب ترین دختر مدل 17 ساله دنیا

عکس های جذاب ترین دختر مدل 17 ساله دنیا

عکس های جذاب ترین دختر مدل 17 ساله دنیا

عکس های جذاب ترین دختر مدل 17 ساله دنیا

عکس های جذاب ترین دختر مدل 17 ساله دنیا

عکس های جذاب ترین دختر مدل 17 ساله دنیا

عکس های جذاب ترین دختر مدل 17 ساله دنیا


ارسال شده در تاریخ : پنجشنبه 11 دی 1348 - 3:30 توسط : عرفان
عکس های جذاب ترین دختر مدل 17 ساله دنیا

   
رازهای رسیدن به جذابیت


EXEX

رازهای رسیدن به جذابیت

رازهای رسیدن به جذابیت

یكی از مهمترین رازهای رسیدن به آن جذابیت است و قبل از هر چیز باید بدانیم كه جذابیت چیزی غیر از زیبایی است‌.

یكی از مهمترین رازهای رسیدن به آن جذابیت است و قبل از هر چیز باید بدانیم كه جذابیت چیزی غیر از زیبایی است .

شخص می تواند صورت زیبایی نداشته باششد اما بسیار جذاب باشد و هم چنین می تواند بسیار زیبا باشد اما اصلاً جذابیت نداشته باشد. جذابیت و گیرایی یك ویژگی كاملاً اكتسابی است و به راحتی می توانیم صاحب آن باشیم :

ظاهری آراسته داشته باشید.

تمیز و مرتب باشید، هماهنگی و پاكیزگی شما، ناخودآگاه شما را جذاب می كند. بعضی از افراد براساس تصوری اشتباه برای جذاب شدن به زحمت زیادی می افتند و خود را به شكل های عجیب و غریبی درست می كنند.

مهمترین مسئله این است كه مرتب و هماهنگ و در عین حال ساده باشید. نامرتب بودن حتی حرفهای قشنگ ، مثبت و تأثیرگذار شما را ضایع می كند. فرزندی كه همیشه پدر و مادر خود را آراسته و با ظاهری مرتب می بیند، ظاهر آراسته فردِ ناآشنا او را نمی فریبد. چون ممكن است جذب ظاهر آراسته كسی شوند كه تأثیر منفی او از اثرات مثبتش به مراتب بیشتر باشد.

بیشتر سكوت كنید:

غالباً افراد به اشتباه برای این كه جذاب تر شوند، بیشتر شلوغ می كنند و به خطا می روند. سكوت ، یك تأثیر ذهنی و روانی بسیار قوی می گذارد. در سكوت ، فرد پیرامون خود خلاء ایجاد می كند و هر خلایی ، جذب را سبب می شود. آنها كه بیشتر صحبت می كنند و كمتر می شنوند از جذابیت خود می كاهند، حال آن كه سكوت و گوش دادن بیشتر به واقع شما را عاقل تر و قابل اطمینان تر معرفی می كند و این زمینه ای مساعد برای صمیمیت بیشتر است . سكوتی سرشار از اعتماد به نفس سرچشمه صمیمیت است .

نرم و ملایم سخن بگویید:

هنگامی كه نرم و ملایم صحبت می كنید افراد را جذب خود می كنید و به راحتی می توانید بر روی آنها تأثیر بگذارید. آدم های خشن و داد و بیدادی افراد مناسبی برای اطمینان كردن ، نیستند.

فرد محترمی باشید:

بی احترامی به خود، به دیگران و بی احترامی و بی ادبی در كلام و رفتار همگی از جذابیت شما می كاهد. شما باید هم در ظاهر آراسته باشید و هم در باطن وارسته . افراد مؤدب و متین و محترم بی تردید جذابند و این جذابیت از درون موج می زند.
محترم و مؤدب و باشخصیت باشید، خواهید دید خود به خود جذاب می شوید.

زیاد شوخی نكنید اما بسیار تبسم كنید:

شوخی فراوان از انرژی ذهنی و جذابیت شما می كاهد چرا كه شوخی فراوان به تدریج مرزهای لازم بین افراد را از بین می برد. متبسم باشید كه تبسم به چهره شما جذابیتی عمیق و ژرف می بخشد. در تبسم ، سنگینی و متانت و جذابیت است .

قاطعیت یعنی جذابیت :

كسانی كه شخصیت قاطعی دارند و هدفها و ارزش های معینی دارند، بی استثنأ می توانند افراد جذابی باشند. زیرا شخصیت هایی جذاب و تأثیرگذارند كه بسیار مصمم هستند و اعتماد به نفس دارند. به دنبال اهداف مشخصی بودن و به آنها رسیدن اعتماد به نفس زیادی به ارمغان می آورد و جذابیت از وجود چنین شخصی موج می زند.

آسان بود، این طور نیست ؟ فكر می كنم شما هم می توانید یكی از جذاب ترین و ماندگارترین ها باشید. معطل نشوید دست به كار شوید.


ارسال شده در تاریخ : پنجشنبه 11 دی 1348 - 3:30 توسط : عرفان
رازهای رسیدن به جذابیت

   
تجاوز وحشیانه به خانم معلم بوی خون گرفت


EXEX

تجاوز وحشیانه به خانم معلم بوی خون گرفت

تجاوز وحشیانه به خانم معلم بوی خون گرفت

صدای فریاد کمک‌خواهی خانم معلم بی‌گناه را هیچ‌کس نشنید. مردان شرور وقتی او را در جاده روستایی تنها دیدند، به وی حمله کردند و بعد از اجرای نقشه شیطانی خود، برای اینکه ردی از خودشان بر جا نگذارند، او را …

صدای فریاد کمک خواهی خانم معلم بی گناه را هیچ کس نشنید. مردان شرور وقتی او را در جاده روستایی تنها دیدند، به وی حمله کردند و بعد از اجرای نقشه شیطانی خود، برای اینکه ردی از خودشان بر جا نگذارند، او را به قتل رساندند اما این پایان ماجرا نبود، چرا که طولی نکشید پلیس وارد عمل شد و هر دو مرد جنایتکار را دستگیر کرد.

این حادثه هولناک دوم آذرماه امسال و در استان سیستان و بلوچستان رقم خورد. آن روز خانم معلم روستایی کوچک در حوالی شهرستان سرباز تصمیم گرفت برای دیدن دوستش راهی روستای همسایه شود.

برای همین پیاده به راه افتاد و چون مسیر طولانی نبود، بعد از دقایقی به آنجا رسید. ملاقات این دو دوست قدیمی چند ساعت بیشتر طول نکشید و خانم معلم جوان تصمیم گرفت به خانه اش برگردد. هوا هنوز روشن بود و او بعداز خداحافظی از دوستش به راه افتاد.

در بین راه تصمیم گرفت از مسیر میانبر استفاده کند تا قبل از تاریکی هوا به خانه برسد؛ غافل از اینکه حادثه ای شوم در انتظارش بود. او نخستین تپه را که بالا رفت، با 2 جوان موتورسوار روبه رو شد که در حال عبور از آن حوالی بودند. مردان موتورسوار وقتی مطمئن شدند زن جوان تنهاست، به طرف او رفتند.

خانم معلم که متوجه نیت شوم آنها شده بود، قدم هایش را تندتر کرد اما طولی نکشید که مردان موتورسوار به او رسیدند. آنها بی آنکه چیزی بگویند، به زن تنها حمله کردند و با کشاندن او به محلی خلوت، وی را مورد آزار و اذیت قرار دادند.

پس از آن هم برای اینکه ردی از خودشان برجا نگذارند، با ضربات سنگ، زن بی گناه را به قتل رساندند و سوار بر موتورشان، پا به فرار گذاشتند. صبح روز بعد، وقتی بچه های دبستانی قصد داشتند از مسیر میانبر خودشان را به روستای همسایه برسانند با صحنه وحشتناکی روبه رو شدند.

آنها جسد بی جان و غرق خون خانم معلم جوان را دیدند و وحشت زده، ماجرا را به والدینشان خبر دادند. وقتی ماجرای این جنایت به پلیس مخابره شد، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی وارد عمل شدند و تحقیقات برای کشف راز جنایت کلید خورد.

ماموران در بررسی محل پیدا شدن جسد، متوجه رد لاستیک یک موتورسیکلت و رد کفش های مردانه شدند که نشان می داد عاملان جنایت 2 مرد موتورسوار بوده اند. آنها با دنبال کردن رد لاستیک موتور، به روستایی در آن حوالی رسیدند و اطمینان یافتند که عاملان جنایت اهل این روستا بوده اند.

در ادامه بررسی ها، کارآگاهان موفق شدند صاحب موتور سیکلت مورد نظر را شناسایی و او را در یک عملیات ضربتی دستگیر کنند. متهم بعد از انتقال به اداره آگاهی، چاره ای جز بیان حقیقت ندید و اعتراف کرد که با همدستی یکی از دوستانش، خانم معلم بی گناه را به قتل رسانده اند.

او گفت: آن روز وقتی خانم معلم را تنها در بیابان دیدیم، وسوسه شدیم و تصمیم گرفتیم او را مورد آزار و اذیت قرار دهیم. به رغم التماس های این زن، نقشه مان را عملی کردیم اما زمانی که می خواستیم وی را رها کنیم و متواری شویم، او گفت که ما را شناخته و از ما شکایت خواهد کرد.

ما هم از ترس اینکه لو برویم، با ضربات سنگ او را به قتل رساندیم و بعد از سرقت اموالش، متواری شدیم.

سرهنگ عطار، رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان با بیان این خبر گفت: بعد از اعترافات هولناک متهم، همدست او هم دستگیر و پرونده به دادگاه کیفری استان فرستاده شد.

با توجه به اینکه این حادثه احساسات مردم منطقه را جریحه دار کرده، قرار است متهمان در وقت ویژه محاکمه شوند و به سزای عمل شنیع خود برسند.


ارسال شده در تاریخ : پنجشنبه 11 دی 1348 - 3:30 توسط : عرفان
تجاوز وحشیانه به خانم معلم بوی خون گرفت

   
بهترین رنگ ها ی فشن برای پاییز و زمستان


EXEX

بهترین رنگ ها ی فشن برای پاییز و زمستان

بهترین رنگ ها ی فشن برای پاییز و زمستان

پرسش بسیاری از شما دوستان درباره مقالاتی که درباره رنگ سال در دوخت منتشر می شود، این است که چرا همیشه چند رنگ اعلام می شود. لازم است به دوستان توضيح دهم كه شرکت پنتون Panton كه مرجع معتبر جهانی در زمی …

پرسش بسیاری از شما دوستان درباره مقالاتی که درباره رنگ سال در دوخت منتشر می شود، این است که چرا همیشه چند رنگ اعلام می شود. لازم است به دوستان توضيح دهم كه شرکت پنتون Panton كه مرجع معتبر جهانی در زمینه رنگ و تهیه کننده استانداردهای رنگ حرفه ای برای صنایع طراحي است در آغاز هر سال و هر فصل تقویم فشن یعنی یک بار برای بهار و تابستان و یک بار هم برای پاییز و زمستان 10 رنگ را معرفي می کند که به مصرف کنندگان این قدرت و اختیار را می دهد که راه های جدید و خلاقی را برای ترکیب رنگها به کار بگیرند. البته همیشه یک رنگ مشخص را به عنوان رنگ سال و فصل معرفی می کند که همانطور قبلا نیز گفتیم رنگ زرد گل ابریشم رنگ سال 2009 معرفی شد.

این نکته بسیار مهم است که همه ی ما می دانیم هر رنگی برای هر پوست و رنگ مو و چشمی مناسب نیست. مثلا همین رنگ زرد برای بسیاری از افراد خوشایند نیست. اما وقتی 10 رنگ به عنوان داغ ترین رنگ های فصل معرفی می شوند شما چه به عنوان مصرف کننده و چه به عنوان تولید کننده انتخاب های بیشتر و متنوعی خواهید داشت.
من در این مقاله نیز 10 رنگ داغ پاییز و زمستان امسال را که پنتون معرفی کرده است را برای شما مرور خواهم کرد.

قرمز گل سرخی( American Beauty - PANTONE 19-1759 ):


پنتون درباره این رنگ که گل سرخی مشهور به American Beauty است می گوید این رنگ برای همه تن رنگ پوستی مناسب است و یک رنگ زیبای لطیف است. این رنگ با مشکی و سفید نیز به خوبی ست می شود. این رنگ انتخاب خوبی برای خانم های شیک پوش است و آقایان نیز می توانند کراوات یا پیراهنی از این مایه رنگ را بپوشند. بسیاری از صاحبنظران و طراحان رنگ قرمز گل سرخی و زیتونی گرم را از بهترین رنگ های این فصل می دانند.


ارغوانی جوهری( Purple Heart - PANTONE 18-3520):


این رنگ بسیار محرک و ناثیر گذار است. این نوع رنگ ارغوانی با رنگ های مد امسال مثل زرد عسلی و زیتونی تیره به خوبی ست می شود. یک مانتو یا پالتو یا حتی پیراهن شب ارغوانی با کفش و کیف زیتونی تیره شما را به آخرین مد پاییز و زمستان امسال تبدیل می کند.


زردعسلی( Honey Yellow - PANTONE 16-1143 ):

زرد عسلی رنگ گرمی است. این رنگ بسیار ایده آلی برای پاییز و زمستان است و به خوبی با ارغوانی و زیتونی گرم که برایتان شرح دادم ست می شود.صورتی ( Rapture Rose - PANTONE 17-1929 ):این رنگ صورتی نیز از رنگ های ملیح و دوست داشتنی خانواده صورتی است . این رنگ با رنگ گل سرخ آمریکایی بسیار زیباست. برای ژیراهن های زنانه و مردانه مناسب است . این رنگ در لوازم آرایشی و زیبایی این فصل تاثیر زیادی دارد.


رنگ زیتونی گرم( Warm Olive - PANTONE 15-0646 ):


رنگی که بیشتر زرد سبز به نظر می رسد و به نظر اکثر صاحبنظران فشن، این رنگ یکی از بهترین و زیباترین رنگ های پاییزی 2009 است. این رنگ در بسیاری از مجموعه های پاییز و زمستان 10-2009 طراحان مشهور استفاده شده است.
این رنگ با زردها، سبزها، قهوه ای ها و ارغوانی و مشکی به راحتی ست می شود.


آبی سرامیکی ( Majolica Blue - PANTONE 19-4125 ):

آبی بسیار زیبایی ست. پنتون درباره ی این رنگ می گوید که از آبی دریایی با طراوت تر است و جز آبی های اسرارآمیزی است که با رنگ های آبی دیگر به خوبی ست می شود.
این رنگ آبی برای لباس های جین و کتان و جیر بسیار مناسب است. اگر فکر می کنید این رنگ به تن پوست شما متناسب نیست این رنگ را برای اکسسوری مثل کیف، کفش، روسری یا کراوات انتخاب کنید.
صورتی، کرم، خاکستری و بعضی سبزها نیز با این رنگ ست می شوند.
در ضمن رنگ داغ این فصل یعنی زیتونی گرم یا سبز لیمویی هم با این آبی خیلی شیک است.رنگ های کلاسیک طبیعی (IRON, NOMAD, CREME BRULEE):
Iron : رنگ آهنی که این رنگ به خاکستری نزدیک است و ته مایه ای از قهوه ای نیز دارد.


Nomad: این رنگ به کاپو چینویی نردیک است بین خاکستری و کرم رنگ است.


Cr

   
در صورت وقوع تجاوز جنسی چه بايد كرد؟


EXEX

در صورت وقوع تجاوز جنسی چه بايد كرد؟

در صورت وقوع تجاوز جنسی چه بايد كرد؟

تجاوز جنسی زمانی است که فعالیت جنسی بدون رضایت فرد و به اجبار و زور صورت پذیرد. توجه داشته باشید، که در صورت تجاوز، این متجاوز است که مجرم است و فردی که به او تجاوز شده است چه از بعد حقوقی، چه از بعد …

تجاوز جنسي زماني است كه فعاليت جنسي بدون رضايت فرد و به اجبار و زور صورت پذيرد. توجه داشته باشيد، كه در صورت تجاوز، اين متجاوز است كه مجرم است و فردي كه به او تجاوز شده است چه از بعد حقوقي، چه از بعد شرعي و اجتماعي، مجرم و گناهكار نيست.

كتمان موضوع از مسئولين بهداشتي، حقوقي و انتظامي به جز افزودن دامنه آسيب به شخص و نيز ادامه جرم متجاوز بدون دستگيري و مجازات فايده اي نخواهد داشت. در صورت وقوع تجاوز اقدامات زير بايد صورت گيرد.

۱. در اسرع وقت به متخصص زنان و زايمان و يا مركز بهداشتي درماني جهت دريافت دارو و آشنايي با روش هاي اورژانس پيشگيري از بارداري مراجعه كنيد همچنين ارائه نمونه براي تشخيص و درمان زودرس بيماري هاي مقاربتي احتمالي و نيز نمونه هاي لازم مورد نياز از نظر پزشكي قانوني براي شناسايي مجرم لازم است.

همچنين پزشك درمانگر به منظور پيشگيري از ابتلا به برخي بيماري هاي منتقله جنسي، برخي از آنتي بيوتيك هاي لازم را تجويز مي نمايد، در صورت لزوم واكسيناسيون از نظر هپاتيت B را انجام مي دهد و ادامه سير درمان و ارجاعات لازم را پيگيري مي نمايد.

۲. مراجعه به مراكز انتظامي براي طرح شكايت و ارائه اطلاعات لازم در جهت دستگيري فرد متجاوز.


ارسال شده در تاریخ : پنجشنبه 11 دی 1348 - 3:30 توسط : عرفان
در صورت وقوع تجاوز جنسی چه بايد كرد؟

   
آخرین خبر از اینترنت ملی

EXEX

توجه توجه

آخرین خبر از اینترنت ملی :
تقی پور (وزیر ارتباطات) تاکید کرده که در کنار شبکه ملی اطلاعات، اینترنت را به عنوان یک سرویس به همان شکلی که تاکنون وجود داشته است کماکان خواهیم داشت و پهنای باند داخل را به صورت امن و حفاظت شده برای کسب و کار اقتصادی و حریم شخصی خانوارها توسعه خواهیم داد.
وی تلویزیون اینترنتی، ویدئو درخواستی، آموزش از راه دور، دورکاری، سلامت الکترونیکی و تجارت الکترونیکی را از جمله برنامه‌های قابل ارائه برروی شبکه ملی اینترنت عنوان کرد و افزود: شبکه ملی اینترنت یا شبکه اطلاعات ملی بر پایه پروتکل اینترنت طراحی شده و یکی از زیر ساختهای اصلی دولت الکترونیک محسوب می شود و پهنای زیاد باند، ارسال تصویر، صوت و حجم زیاد اطلاعات از ویژگی های این شبکه است

یعنی این اینترنت فس فسوی فعلی رو جمعش نمی کنن ، خیالتون راحت

ارسال شده در تاریخ : شنبه 23 آذر 1280 - 12:11 توسط : عرفان
آخرین خبر از اینترنت ملی

   
تفاوت زمین خوردن دختر و پسر

EXEX

پسر در حال دویدن

زااااارت (صدای زمین خوردن)
رفیق پسر: اوه اوه شاسکول چت شد؟ خاک بر سرت آبرومونو بردی الاغ، پاشو گمشو (شپلخخخخخ "صدای پسگردنی")
یک رهگذر: پسر جون حالت خوبه؟ چیزی مصرف کردی؟
یک خانوم جوان رهگذر: ایییییش پسر دس پا چلفتی خنگ
... ...
(دختر در حال راه رفتن)
دوفففففففسک (زمین خوردن به دلیل نقص فنی در قسمت پاشنه کفش)
رفیق دختر: آخ جیگرم خوبی فدات شم الهی بمیرم چی شدی تو یهو وااااااااااای
یک رهگذر: دخترم خوبی؟ فشارت افتاده؟ میخای برسونمت دکتری جایی
یک پسر جوان رهگذر: ای وای خانوم حالتون خوبه؟ دستتون بدین به من! من ماشینم همینجا پارکه یه لحظه وایسین با این وضع که دیگه نمیتونین پیاده برین!!!

من پس از مشاهده این حوادث
dash2.gif


ارسال شده در تاریخ : پنجشنبه 11 دی 1348 - 3:30 توسط : عرفان
تفاوت زمین خوردن دختر و پسر

   
معیار های جالب دختران و پسران برای خوشبختی در ازدواج

معیار های جالب دختران و پسران برای خوشبختی در ازدواج

معیارهای رسیدن به خوشبختی را بیاموزیم

حجت الاسلام شاکری گفت: اگر دختران و پسران چند معیار را رعایت کنند به خوشبختی خواهند رسید. مراسم‌های سنتی باعث انتخاب عاقلانه و زندگی عاشقانه می‌شود.

حجت الاسلام عباس شاکری، کارشناس مذهبی، در خصوص واکاوی همسر گزینی اسلامی و ایرانی به خبرنگار اجتماعی برنا، گفت: اگر دختران و پسران چند معیار را رعایت کنند به خوشبختی خواهند رسید.

حجت الاسلام شاکری معیار اول را مطالعه و مشاوره دانسته و افزود: باید دختران و پسران جامعه اسلامی، مطالعات خود را افزایش دهند و از دیگران مشورت بگیرند و ملزومات ازدواج اسلامی را بیاموزند.

وی با اشاره به اینکه برخی ازدواج را رابطه بین 2 دوست، 2 همکار و یا 2 شریک می دانند، افزود: ازدواج فراتر از این حرف هاست، ازدواج یک تعهد 2 طرفه است و زن و شوهر در زندگی مشترک هم همکار هستند، هم دوست و هم شریک. درصورتیکه دختر و پسر، همسر خود را با مطالعه و مشاوره انتخاب کرده باشند، آن زمان است که می دانند در زندگی باید چه معیارهایی داشته باشند.

این کارشناس مذهبی معیار دوم را خودشناسی دانسته و تصریح کرد: اگر افراد خود را بشناسند، قدرت انتخاب واقع بینانه خواهند داشت. اما درصورتیکه خودشناسی وجود نداشته باشد، نمی تواند همسری ایده آل و هم شأن و مقام خود انتخاب کند.

حجت الاسلام شاکری، با اشاره به آیه 26 سوره نور که به مصداق "للطیبین للطیبات" اشاره دارد، معیار سوم، هم کفو بودن است، تصریح کرد: اگر جوانان بتوانند 2 معیار اول را انجام دهند، یعنی مطالعات و مشورت های لازم را انجام داده باشند و نگاه واقع بینانه به خود داشته باشند، می توانند به مفهوم هم کفو بودن برسند.

این کارشناس مذهبی، خاطر نشان کرد: هم کفو بودن از لحاظ اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و خانوادگی مطرح می شود، زیرا اگر معیار سوم یعنی هم کفو بودن وجود نداشته باشد، هر چقدر که همسر انتخابی ایده آل باشد، چون تناسب وجود ندارد، منجر به اختلاف و نهایتاً شکست در زندگی می شود.

وی، اذعان داشت: مراسم سنتی اسلامی – ایرانی معیار دیگر است. شناخت در روند خواستگاری صورت می گیرد، اگر شناخت صحیح باشد، انتخاب صحیح هم انجام می شود. اما زمانیکه مراسم خواستگاری وجود نداشته باشد، شناخت های خیابانی به وجود می آید و چون این شناخت ها با حرارت عشق آغاز می شود، مانع شناخت بیشتر از همدیگر می شود.

شاکری در پایان تأکید کرد: مراسم های سنتی باعث انتخاب عاقلانه و زندگی عاشقانه می شود.


ارسال شده در تاریخ : پنجشنبه 15 دی 1390 - 3:36 توسط : عرفان
معیار های جالب دختران و پسران برای خوشبختی در ازدواج

   
بهترین ویتامین ها برای پوست شما!

ویتامین هایی برای پوست

1- ویتامین A برای چین و چروک ها:
از کرم های ضد آفتاب و کرم پودرهایی استفاده کنید که دارای ویتامین A باشند .

خواص ویتامین A: کم کردن چین و چروک ها ، از بین بردن لکه های قهوه ای صورت ، از بین بردن چین های دور دهان.هر کسی که میخواهد زیباتر و جوان تر به نظر برسد بهتر است که از این ویتامین استفاده کند.2- ویتامین C برای از بین بردن لک های صورت:
اغلب مرطوب کننده ها حاوی ویتامین C هستند.

خواص ویتامین C: از بین بردن لک ها و چین و چروک های صورت ، جلوگیری از افتادگی پوست و تغییرات پوستی ناشی از بالا رفتن سن.همچنین این ویتامین به استحکام سلول های پوستی نیز کمک می کند. تحقیقات نشان داده خانم هایی که بر اثر آفتاب گرفتن پوست شان دچار آسیب و بیماری های پوستی شده است با 6 ماه استفاده از ویتامین C می توانند سلول های پوستی خود را ترمیم کنند.


3- ویتامین E برای رطوبت پوست:
از کرم های ضد آفتابی استفاده کنید که حداقل دارای 1% مرطوب کننده باشند.

خواص ویتامین E: این ویتامیت از خشکی پوست جلوگیری کرده و به آن رطوبتی طبیعی می بخشد. همچنین این ویتامین قادر است به طور طبیعی رادیکال هایی آزاد کند تا پوست آسیب دیده ترمیم شود.با استفاده از این ویتامین پوست شما کمتر دچار قرمزی ، خشکی و گودی می شود.


4- ویتامین K برای حلقه های سیاه:
این ویتامین را می توانید در کرم های شب و روز که برای زیر و نواحی اطراف چشم مورد استفاده قرار می گیرند پیدا کنید.این ویتامین به داشتن پوستی روشن و شفاف کمک می کند.همچنین تیرگی و حلقه های زیرچشم را بهبود بخشیده و آن ها را روشن می سازد.

از کرم های حاوی ویتامین K در شب استفاده کنید. هفته اول یک یا دوبار از آن استفاده کرده و از هفته دوم هر شب آن را مصرف کنید.


ارسال شده در تاریخ : پنجشنبه 15 دی 1390 - 3:34 توسط : عرفان
بهترین ویتامین ها برای پوست شما!

   
خوش اندام ترین و زیباترین زنان هالیوود + تصاویر

EXEX

خوش اندام ترین و زیباترین زنان هالیوود + تصاویر

به گزارش پرداد به نقل از یاهو: بهتر است با این مادران هالیوودی که هنوز اندام و جوانی خود را حفظ کرده اند آشنا شوید.

هالی بری: او در حال گذراندن دهه چهارم زندگی اش استو صاحب یک دختر زیباست . او هفته ای 5 روز و به مدت 1 ساعت ورزش میکند.

Persianv.com At site

آنجلینا جولی: او 6 فرزند دارد . او با ایجاد تعادل میان زندگی کاری و خصوصی اش برنامه ای ایجاد کرده است تا بتواند به زیبایی و تناسب اندامش هم بپردازد. او متولد 1975 است.

Persianv.com At site

مدونا: او 52 ساله است اما طراوت و جوانی اش را هنوز هم حفظ کرده است تمرینات سخت ورزشی یکی از رازهای تناسب اندام وی است.

ویکتوریا بکهام: چه کسی میتواند حدس بزند که او 4 زایمان داشته است و هنوز هم به عنوان یک مدل در حال کارکردن است.

Persianv.com At site

مونیکا بلوچی: او در 40 و 45 سالگی دوبار زایمان کرده است اما هنوز هم مثل کسانیکه دهه 20 زندگی را میگذرانند با طراوت و شاداب است.

هیدی کلوم: این هنرپیشه بین المللی آلمانی که مدل نیز هست مادر 3 فرزند با تفاوت سنی اندک است و انجام تمرینات ورزشی را یکی از دلایل موفقیتش میداند.

Persianv.com At site

جنیفر لوپز:او علی رغم زایمان دوقلوها هنوز هم اندامی مثال زدنی دارد. او هفته ای سه بار تمرینات بدنسازی انجام میدهد و مهمترین راز اندام متانسبش را انجام حرکت دراز نشست میداند.


ارسال شده در تاریخ : پنجشنبه 11 دی 1348 - 3:30 توسط : عرفان
خوش اندام ترین و زیباترین زنان هالیوود + تصاویر

   
خانم معلم شاگردش را مجبور به برقراري رابطه نامشروع كرد+عکس

EXEX

خانم معلم شاگردش را مجبور به برقراري رابطه نامشروع كرد+عکس

تام پا:: جلسه دادگاه دبرا لافاوه روز 5 شنبه برگزار مي شود اين زمان بهترين موقعيت براي وكلاي او جهت درخواست عفو مشروط براي وي است. اين زن كه سابقا معلم بك مدرسه راهنمايي بود و در سال 2004به جرم مجبور كردن يك شاگرد 14 ساله به برقراري رابطهنامشروع با وي به سه سال حبس خانگي و 7 سال دوره بازآموزي در زندان محكوم شد اما از معرفي خودش به مقامات در زمان مقرر اجتناب كرد.

SiteRooz.com

با توجه به اصلاحات دولت امريكا در زمان دادرسي براي اين زن فلوريدايي با در نظر گرفتن عفو مشروط ممكن است زمان اجراي حكم زندان وي در سال 2015 باشد.

SiteRooz.com

همچنین وی به تازگي صاحب 2 فرزند دو قلو شده است.

پرداد / پریسا دهقان


ارسال شده در تاریخ : پنجشنبه 11 دی 1348 - 3:30 توسط : عرفان
خانم معلم شاگردش را مجبور به برقراري رابطه نامشروع كرد+عکس

   
جوانان تهرانی در پیست اسکی آبعلی چه می کنند؟ ! + تصاویر

EXEX

جوانان تهرانی در پیست اسکی آبعلی چه می کنند؟ ! + تصاویر

در پیست آبعلی چه خبر است

 آپلود سنتر
 آپلود سنتر
 آپلود سنتر
 آپلود سنتر
 آپلود سنتر
 آپلود سنتر
 آپلود سنتر
 آپلود سنتر
 آپلود سنتر


ارسال شده در تاریخ : پنجشنبه 11 دی 1348 - 3:30 توسط : عرفان
جوانان تهرانی در پیست اسکی آبعلی چه می کنند؟ ! + تصاویر

   
یک رابطه خوب زناشویی نیازمند چه مرزهایی است

یک رابطه خوب زناشویی نیازمند چه مرزهایی است یک رابطه خوب زناشویی نیازمند چه مرزهایی است

آنجا که آزادی نیست، عشق هم وجود ندارد

بسیاری از مشکلات زناشویی ناشی از عدم وجود مرزهای بین فردی است.

به گزارش خبرگزاری برنا، بسیاری از مشکلات زناشویی ناشی از عدم وجود مرزهای بین فردی است. همه ما مرزهایی برای خانه خود داریم اما برای خود و روابطمان مرزی نداریم.

بسیاری از زوج ها به دلیل نبود مرزهای لازم به حقوق هم تجاوز می کنند، به یکدیگر لطمه های روحی می زنند تا بر یکدیگر تسلط و چیرگی پیدا کنند.

بسیاری از مشکلات زمانی به وجود می آید که یکی از زوجین می خواهد بر طرف مقابل تسلط پیدا کند و او را تحت سلطه خود قرار دهد، چرا که گاهی فکر می کند که حق دارد و یا کار درست را تنها او می داند.

گاهی دلیل تسلط، پیروی از الگوهای قدیمی بین زوج ها مانند مرد سالاری و یا زن سالاری است.

گاهی به دلیل مشکلات روانشناختی و شخصیتی است.

گاهی هم به دلیل عدم آگاهی از مهارت های زندگی است.

اما آنچه که در حفظ روابط بین فردی سالم نیاز است حفظ حریم و مرزها است. وقتی در زندگی، فردی با تجاوز به مرز طرف مقابل بر او چیرگی پیدا می کند، در واقع آزادی او را سلب می کند و هر جایی که آزادی نیست، عشق نیست، بردگی است و هرجایی که بردگی هست، طغیان هم هست.

آنچه یک زندگی سالم، باطراوت به آن نیاز دارد، یک زندگی با مرز، قانون و قاعده است.

هیچ کسی حتی همسر شما حق تجاوز به مرزهای شخصی شما را ندارد. در صورت تجاوز خواسته خود را به صورت مستقیم بیان کنید و از اختیارات خود در جهت حفظ مرزهای شخصی استفاده کنید. آنچه شما می توانید از آن استفاده کنید، خروج از مرزهای مشترک با همسر است. برای مثال وقتی همسرتان چندیدن و چند بار در میهمانی رفتن تاخیر می کند و یا با زبان خوش صحبت نمی کند، با تنهایی به میهمانی رفتن و یا قطع کردن و هشدار دادن به بدزبانی از مرز مشترک زناشویی در جهت حفظ مرز فردی اقدام کنید.


ارسال شده در تاریخ : پنجشنبه 15 دی 1390 - 3:27 توسط : عرفان
یک رابطه خوب زناشویی نیازمند چه مرزهایی است

   


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic